ארגון סיוע לפליטים ומבקשי מקלט בישראל (ע"ר)

Aid Organization for Refugees and Asylum Seekers in Israel

מועדון הנוער החדש שלנו!

א.ס.ף

"במועדון נוער אני יכול סוף סוף להשתחרר. כשאנחנו מתיישבים לאכול ביחד ארוחת ערב אני מרגיש שאני אוכל עם משפחה, שלא תמיד יש לי בבית. כמו ארוחה משפחתית. (נ', בן 14, משתתף במועדון)

כבר שבע שנים פועל בא.ס.ף מועדון לנוער פליט - ילדים למשפחות פליטים החיים בישראל שנים ארוכות ולומדים במערכת החינוך הישראלית. נערים ונערות אלה חיים ללא מעמד, במציאות קשה, ובאזור שהוא מוקד של סחר בסמים וזנות.

מועדון הנוער של א.ס.ף הפועל בשעות הערב הוא  מסגרת ייחודית עבורם המספקת סביבה בטוחה ומעצימה בשעות הערב.

מועדון הנוער מופעל ידי צוות מסור ואיכותי של מתנדבים ובו נהנים הנערים והנערות ממשחקים, עזרה בשיעורי בית, שיחות אישיות, חוגים, ריקודים, צחוקים וצפייה בסרטים וגם ארוחת ערב חמה ומזינה שמבשלים שני מתנדבים טבחים.

בשנתיים האחרונות התרחבה הפעילות במועדון, שהתקיימה עד עכשיו בתוך המשרדים לשנו, לכן החלטנו שלנערים והנערות מגיע מקום משלהם. מקום שיכול להכיל יותר משתתפים וחוגים, מקום שמתאים לפעילות נוער, מקום שלא רק יתפקד אלא גם ייראה כמו בית.

בעזרת גיוס המונים מהתומכים ומהתומכות של אסף מצאו לנערים ולנערות מרחב בטוח ומהנה. תודה לכל מי שתרם ועזר, לברק גאון שתכנן את המקום ולאלין לזרוב שעיצבה. 

 

 

 

 

 

**********************************************************************************************************************

כל תרומה לא.ס.ף מוכרת לצורך פטור ממס

אישור מס הכנסה לעניין תרומות לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה

אישור על ניהול תקין לשנת 2016

לתרומה מאובטחת בכרטיס אשראי לחצו כאן

תרומות לא.ס.ף דרך האתר של ישראל תורמת ניתנות לזיכוי במס בארה״ב (501c3), בישראל (סעיף 46), וגם באנגליה.

בהעברה בנקאיתבנק דיסקונט חשבון מספר 70818985, סניף 014

IBAN: IL410110140000070818985    SWIFT BIC  IDBLILITXXX

המחאות לעמותת א.ס.ף: ניתן לשלוח לעמותת א.ס.ף, רחוב גולומב 52, תל אביב, מיקוד 6617141

 

תרומה לא.ס.ף מוכרת לצורך פטור ממס בארה"ב או באנגליה - ניתן להעביר את תרומות אלו על פי ההנחיות מצד ימין למטה בעמוד התרומות באנגלית.

***********************************************************************************************************************

 

 גיל ההתבגרות הוא תקופה קשה ומורכבת עבור כל נער ונערה, ועל אחת כמה וכמה לנערים אשר חיים ללא מעמד וזכויות, מתמודדים עם משבר זהות וסובלים לעתים מגזענות ואפליה. על כן נוער פליט מוגדר כ"נוער בסיכון" הזקוק לתמיכה והעצמה. מועדון הנוער של א.ס.ף הוא מסגרת ייחודית לבני נוער פליטים, שבה כולם מרגישים שווים ושייכים - וכולו מופעל באמצעות מתנדבים ותרומות, ללא כל תמיכה מרשויות המדינה.

 

אנחנו בא.ס.ף מאמינים כי הנערים והנערות, שנאלצו להימלט מארצותיהם בשל רדיפות ומלחמת אזרחים, ראויים לתמיכה ולהזדמנויות כמו כל נער ונערה ישראלים, וכי הדבר הוא לא רק לטובתם אלא לטובת החברה הישראלית שבקרבה הם חיים. אנחנו מאמינים בפוטנציאל שבכל אחד מהם להצליח ולתרום לחברה, ומטפחים אותו באהבה.