ארגון סיוע לפליטים ומבקשי מקלט בישראל (ע"ר)

Aid Organization for Refugees and Asylum Seekers in Israel

הוועד המנהל של עמותת א.ס.ף

עו"ס רועי מצר, יו"ר הוועד המנהל

רועי הוא בעל תואר שני בעבודה סוציאלית ובוגר התכנית לייעוץ ופיתוח ארגוני פסיכואנליטי- מערכתי.

בעברו ניהל את הוסטל "בית אריאל" לנערות בירושלים. זוכה פרס "רקאנטי-קופ-רש"י"  לעו"ס היזם על פיתוח ה"דיורית" - מערך דיור עצמאי לצעירות בסיכון. כיום הוא מנהל את תחום הטיפול בעמותת "אותות״ שמציעה פתרונות דיור וטיפול לנוער, צעירים וצעירות בסיכון מכל המגזרים של החברה הישראלית. 

עו"ד לאה מילר-פורשטט

לאה בוגרת תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במשפטים בהצטיינות מאוניברסיטת בר-אילן. היא שותפה מייסדת במשרד עורכות הדין SGF; מייסדת ומנהלת במשותף של פרויקט COME TRUE, הדואג לחינוכם ולרווחתם של ילדים דרום סודנים, שהיו בעבר פליטים בישראל וגורשו לדרום סודן; שותפה מייסדת וחברת ועד מנהל ב-360 - חממה לעסקים חברתיים.

עו"ד אסנת כהן ליפשיץ

אסנת היא בוגרת תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית ותואר שני בהצטיינות במשפטים מאוניברסיטת תל-אביב. בעלת תואר ראשון ושני בהצטיינות במדעי הדתות ותולדות האמנות באוניברסיטה העברית. אסנת עבדה במוקד לפליטים ומהגרים, ריכזה את תחום זכויות סוציאליות ב”קו לעובד” וניהלה את הקליניקה לזכויות מהגרים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן. מאז שנת 2017 מנהלת את המחלקה המשפטית בארגון גישה.

טלי קמינר

טלי היא פעילה בנושאי זכויות אדם ונושאים פוליטיים אחרים הקשורים לחיים בארץ. טלי הינה מנהלת פיתוח תוכנה ומנהלת פרויקטי תוכנה עם ניסיון רב בניהול. לאחרונה עובדת בפרויקטים להקמת תשתיות לביצוע מחקרים רפואיים.

ירדן רוזנברג

ירדן הוא בוגר תואר במשפטים באוניברסיטת תל אביב, תואר שני במנהל עסקים בבית ספר לניהול קלוג-רקנטי באותה אוניברסיטה, ותואר מוסמך בגישור. הוא עבד כעורך דין, כמנהל סטראטאפ בתחום האינטרנט ובתחומים אחרים, כ״אבא בבית״ וכמגשר. שימש במשך שנתיים כיו״ר עמותת ״אורים״ המפעילה בית ספר וולדורף בכפר הירוק. ב 2019 השלים הסבה להוראה באוניברסיטת תל אביב ומאז מלמד אנגלית בגימנסיה העברית הרצליה בתל אביב.

פרופ׳ ז׳רום בורדון

ז'רום הוא בוגר המכון למדעי המדינה בפריז, בוגר דוקטורט בהיסטוריה מהמכון, ותואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת פריז 1. הוא עבד כחוקר ומפיק סרטי תעודה במכון הלאומי לתקשורת אור-קולית (INA) בפריז וב-1996 הצטרף לחוג לתקשורת באוניברסיטת תל אביב, שבו הוא יועץ תואר שלישי. הוא התנדב ארבע שנים בקבלת הקהל של א.ס.ף לפני הצטרפותו לוועד.  

עו׳׳ד אורית רונן 

אורית היא בעלת תואר במנהל עסקים וחשבונאות ותואר ראשון במשפטים. עבדה במשך שנים כעורכת דין בתחום ההגירה והפליטים. כיום היא עובדת בחברת הפקות שמפיקה סרטים דוקומנטריים השואפים לקדם אג'נדה חברתית. מתנדבת ב"קו לעובד" מאז שנת 2007, ובין השנים 2009-2013 הייתה חברה בוועד המנהל של העמותה.